توافق بزرگ سه جانبه فولادی

5
(1)

🔹تفاهمنامه حمایت از سرمایه گذاری در زنجیره صنعت فولاد کشور تا ۲۰ هزار میلیارد ریال با اولویت طرح‌های دانش بنیان و بومی سازی امضا شد.

🔹به گزارش فولادبان، براساس این تفاهم نامه که میان شرکت ملی فولاد، ایمینو (مرکز نوآوری معدن و صنایع معدنی) و صندوق حمایت از سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی به امضا رسید. در این راستا، شرکت ملی فولاد ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار به صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی پرداخت می‌کند تا در اختیار متقاضیان این بخش به ویژه شرکت‌های دانش بنیان قرار گیرد.

🔹مدیر عامل شرکت ملی فولاد در توضیح این تفاهمنامه گفت: براساس مذاکراتی که با صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی صورت گرفته، پیش بینی می‌شود رقم پرداختی تا ۲۰ هزار میلیارد ریال افزایش یابد.

🔹محمد آقاجانلو افزود: برای اجرای این سند همکاری قرار است کمیته راهبری و کارگروه مشترکی از نمایندگان تام الاختیار طرفین تشکیل می‌شود تا با برگزاری جلسات دوره‌ای ماهانه، به بررسی طرح‌های متقاضیان اقدام شود. طبق مفاد این تفاهمنامه، برنامه فوق در مدت سه سال اجرایی می‌شود که قابل تمدید خواهد بود.

🔹مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران درباره این تفاهم نامه گفت: توجه به ارتقای ارزش افزوده در زنجیره فولاد، جزو اهدافی است که در اجرای این تفاهمنامه پیگیری می‌کنیم که با توجه به اهمیت جایگاه شرکت‌های دانش بنیان در توسعه صنعت فولاد، نیاز به حمایت احساس می‌شود که این تفاهم نامه گامی در این باره است.

5 / 5. 1

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی