ما به عنوان مدیران این صنعت خودمان مدعی مبارزه با فساد هستیم/ تا کنون بیش از ۵۰ مدیر تغییر کرده اند

0
(0)

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در گفتگو با خبرگزاری ایرنا:

🔻ما به عنوان مدیران این صنعت خودمان مدعی مبارزه با فساد هستیم/ تا کنون بیش از ۵۰ مدیر تغییر کرده اند

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:

🔹 ما به عنوان مدیران این صنعت خودمان مدعی مبارزه با فساد هستیم. فولاد مبارکه در این مدت برای برخورد با تخلف و فساد منتظر دستگاه‌های نظارتی نمانده است. ما نهادهای نظارتی از جمله مجلس محترم را یاری‌گر خودمان در انجام وظایف می‌دانیم و تا کنون هم نهایت همکاری را داشته و داریم.

🔹انتخاب بنده با دو ماموریت اصلی بود. ماموریت اول فساد ستیزی، ایجاد شفافیت و حاکمیت پاکدستی و ماموریت دوم به اوج رساندن تولید و توسعه پر شتاب فولاد مبارکه بود.

🔹از بدو ورود و طبق هماهنگی با دستگاه‌های نظارتی ما اصلاحات و تغییرات مدیریتی را آغاز کردیم. ابتدا افراد فاقد صلاحیت، کسانی که شرایط احراز مسئولیت را نداشتند یا افرادی که با سفارش در مناصب قرار داشتند را کنار گذاشتیم. مجموع این موارد بیش از ۵۰ مورد از تغییرات ده ماه گذشته را شامل می‌شود.

🔹گزارش منتشر شده در خصوص تحقیق و تفحص مربوط به دوره قبل از استقرار دولت جدید بوده و اتفاقا ما خودمان مطالبه‌گر انجام اصلاحات و برخورد با تخلفات در شرکت فولاد مبارکه هستیم. اکنون نیز طبق دستور ریاست محترم جمهور هر بخشی از گزارش منتشر شده قطعیت یابد، پیش از برخورد دستگاه قضایی و در چهارچوب اختیارات، خودمان با آن برخورد خواهیم کرد.

🔹یکی از مهم‌ترین آسیب‌های مجموعه‌های اقتصادی، سیاسی‌کاری و ورود افراد سیاسی به مسائل و تصمیمات بنگاه‌داری است

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی