ارجاع سوالات نمایندگان از وزیر «صمت» درباره قیمت خودرو فولاد و سیمان به جلسه علنی

0
(0)

نایب رئیس کمسیون صنایع جزئیات سوالات مطروح از وزیر «صمت» در جلسه این کمیسیون را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از حضور ,وزیر صمت در جلسه اخیر این کمیسیون خبر داد و‌ گفت: سوال چند تن از نمایندگان از سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستورکار اعضای کمسیون قرار داشت.

وی درباره سوال رضایی کوچی نماینده جهرم از وزیر «صمت» درباره افزایش قیمت فولاد و سیمان، اظهار کرد: وزیر صمت در پاسخ به سوال نماینده جهرم گفت وضع عوارض صادراتی یکی از راهکارهای وزارت صنعت برای کنترل قیمت فولاد است، در نهایت رضایی از توضیحات ارائه شده قانع نشد لذا طرح سوال جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه شد.

نایب رئیس کمسیون صنایع مجلس با بیان اینکه تصادف چند خودرو در بهبهان و باز‌نشدن کیسه هوای آن‌ها محور سوال نماینده درود از وزیر «صمت» بود که فاطمی امین توضیحاتی درباره برنامه‌های وزارت صمت برای توجه به استاندارد ارائه کرد، گفت: در نهایت آقای حسین گودرزی از توضیحات وزیر پیرامون سوال قانع نشد و این سوال نیز جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه شد.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا با بیان اینکه مولوی نماینده آبادان نیز سوالی درباره برنامه‌های وزارت صمت برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام صنعتی و افزایش ظرفیت تولید  مطرح کرد، گفت: آقای فاطمی‌امین توضیحاتی را پیرامون برنامه‌‌های این وزارتخانه برای راه اندازی پروژه‌های نیمه تمام و افزایش ظرفیت تولید مطرح کرد که نماینده آبادان از اظهارات وی قانع نشد.

وی با تاکید بر اینکه قیمت و کیفیت خودروها محور سوال نماینده مرودشت از وزیر «صمت» بود، بیان کرد: وزیر صمت در این باره توضیحاتی مبنی بر برنامه‌ریزی برای واگذاری خودروسازی‌ها ارائه کرد که آقای رشیدی کوچی از توضیحات ارائه شده قانع نشد لذا این سوال هم جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه شد.

نماینده سنقر در مجلس اظهار کرد: مشکلاتی از جمله پیش فروش خودرو سوال آقای کوهساری از وزیر «صمت» بود که نماینده رامیان هم از توضیحات وزیر قانع نشد.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی