قیمت میلگرد داخلی چین صعودی شد/ آخرین شنیده‌ها از آینده بازار.

0
(0)

قیمت میلگرد داخلی، exw شرق چین (شانگهای) در بازه ۴ هزار و ۱۲۰ یوآن تا ۴ هزار و ۱۴۰ یوآن (۵۹۹ تا ۶۰۲ دلار) به ازای هر تن بود که این بازه قیمتی حاکی از رشد ۲۰ تا ۳۰ یوآنی قیمت در مقایسه با قبل است.
داخلی، exw شمال چین (پکن) در بازه ۴ هزار و ۱۴۰یوآن تا ۴ هزار و ۱۶۰ یوآن به ازای هر تن بود که این بازه قیمتی حاکی از افزایش ۶۰ تا ۷۰ یوآنی به ازای هر تن نسبت به هفته قبل است.
در این میان، تاجران قیمت میلگرد را به بازه ۴ هزار و ۱۲۰ یوآن تا ۴ هزار و ۱۴۰ یوآن به ازای هر تن افزایش دادند. این افزایش قیمت به دلیل رشد قیمت معاملات فیوچرز بود.
در همین حال، معاملات فیوچرز ماه می در بورس معاملات فیوچرز شانگهای در دومین ساعت معاملات به قیمت ۴ هزار و ۲۰۰ یوآن به ازای هر تن رسید. به گفته برخی منابع بازار، در ادامه معاملات اما قیمت فیوچرز سقوط کرد که این امر باعث کاهش علاقه خریداران در بازار اسپات شد. میزان تقاضای این هفته بیش از هفته قبل بود، این درحالی است که قیمت میلگرد در شرق چین نسبت به قبل، ۴۰ یوآن و در شمال چین، ۶۰ تا ۷۰ یوآن به ازای هر تن افزایش یافت.
در همین حال، یک تاجر در بازار شانگ‌های مطرح کرد: برخی کارگران ساختمان‌سازی و رانندگان کامیون در پایان هفته اخیر برای حضور در فستیوال چینگ‌مینگ (۵ آوریل، ۱۶ فرورین ماه ۱۴۰۲}) به زادگاه خود بازگشتند. البته پس از حضور در این مراسم بلافاصله به محل کار خود برمی‌گردند. ما پیش‌بینی می‌کنیم تقاضای بخش نهایی میلگرد در طول این مدت کاهش یابد.
با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، بازار داخلی، exw تانگشان، شمال چین ۳ هزار و ۹۰۰ یوآن به ازای هر تن بود که این نرخ حاکی از رشد ۲۰ یوآنی قیمت به ازای هر تن در مقایسه با روز قبل بود.
همچنین معاملات فیوچرز ماه می با قیمت ۴ هزار و ۱۶۱ یوآن به ازای هر تن انجام شدند که این قیمت حاکی از کاهش ۶ یوآنی قیمت به ازای هر تن نسبت به روز قبل است.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی