صنعت ملی فولاد با تشکیل کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات دارای نمایندگی می شود

0
(0)

کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی، امروز در حاشیه کنفرانس آهن و فولاد خاورمیانه راه اندازی شد، رویدادی که بزرگترین بازیگران منطقه را با زنجیره تامین جهانی گرد هم می آورد و در حال حاضر از 6 تا 8 دسامبر 2021 در دبی اجرا می شود.

کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی برای نمایندگی فولادسازان و مشاغل مرتبط در وزارتخانه ها و نهادهای محلی در سراسر امارات تشکیل شده است تا فعالانه بهره وری و عملکرد اعضای خود را بهبود بخشد تا به آنها کمک کند تا به پتانسیل رشد کامل و اهداف تجاری خود دست یابند. حل هر گونه مشکلی که ممکن است در آینده رخ دهد و معرفی هر گونه خدمات سرمایه گذاری مرتبط یا زیرساخت های یکپارچه به اعضای خود در سطح محلی و بین المللی است مهندس که در کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی صحبت می کرد. سعید غمران الرمیثی رئیس کمیته، مدیرعامل گروه آرکان و مدیرعامل فولاد امارات، گفت که کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات نقش حیاتی در صنعت چند میلیارد دلاری دارد.

کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی به عنوان یک سازمان غیردولتی مستقل راه اندازی شده است که نمایندگی صنعت را با هدف نه تنها حفاظت از تولیدکنندگان فولاد و ارائه دهندگان خدمات در سرتاسر امارات متحده عربی، بلکه برای کمک به عملیات 300 میلیاردی، استراتژی صنعتی امارات و خالص صفر تا سال 2050 ارائه می کند. ابتکار استراتژیک. علاوه بر این، این کمیته ضمن تقویت روابط کاری با دولت، بخش خصوصی و سرمایه گذاری های مشترک برای منافع کلی صنعت فولاد، به واقعیت چالش های پیش روی صنعت می پردازد.

آنیل تاورانی نایب رئیس کمیته و مدیر عامل در هلدینگ تاورانی در مورد اینکه چگونه کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی متعهد به حفاظت از بهترین منافع تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی و مشاغل مرتبط است صحبت کرد.

کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی مسئول ایجاد طیف وسیعی از کانال‌های ارتباطی خواهد بود که با هدف ارتقای همکاری با سرمایه‌گذاران و سهامداران درگیر در صنعت در سراسر امارات متحده عربی انجام می‌شود. با متحد کردن همه رهبران صنعت فولاد تحت یک پرچم برای ایجاد مقررات، قوانین و سیاست‌های بهتر، به نفع صنعت فولاد، کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی امیدوار است به حداکثر رساندن سهم صنعت فولاد در رشد و تنوع اقتصادی پایدار امارات کمک کند.”

هلال محمد الهاملی نماینده اتاق های امارات متحده عربی در کمیته و معاون مدیر کل مراکز مشاوره و شوراها در اتاق ابوظبی، این نهاد را یک کمیته غیرانتفاعی توصیف کرد که برای نمایندگی صنعت فولاد تشکیل شده است.

“به طور کلی، حفاظت از بهترین منافع تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی و صنعت فولاد، اولویت اجباری ما است. با الگوبرداری از نقش های سنتی اتاق های بازرگانی، کمیته ما برای کمک به ایجاد یک محیط تجاری که فعالانه از توسعه نوآورانه حمایت می کند، وجود دارد. ترویج کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی به عنوان هسته یک نهاد مشارکتی که از رشد تجارت حمایت می کند.”

در میان اهداف خود، کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی قوانین، مقررات و سیاست های لازم برای اعضای کمیته تولیدکنندگان فولاد امارات متحده عربی را بررسی، انطباق و بهبود می بخشد و راه حل های منصفانه، متعادل و رضایت بخشی را برای همه نگرانی های ذینفعان برای تقویت روابط بین فولادسازان داخل و خارج از امارات ارائه می کند.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی