فروکش شتاب افزایش قیمت آهن

0
(0)

شتاب افزایشی قیمت آهن آلات کاهش یافت اما همچنان تقاضا ضعیف گزارش شد و با توجه به شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد در روزهای آینده یا حتی چند ماه آینده حجم مصرف واقعی آهن آلات افزایش یابد…
روز گذشته تا حدودی افزایش جزئی قیمت روز آهن که در برخی حوزه‌ها اتفاق افتاد، فروکش کرد و شاهد ثبات قیمت آهن آلات در بسیاری از مبادی فروش بودیم اگرچه تعدادی از شرکت‌ها با فازایش جزئی همراه بودند.

بازار ارز نیز اصلاح جزئی داشت و قیمت دلار با نوسان 100 تا 200 تومانی در نهایت کمی دیگر کاهش یافت و در پایان روز گذشته در بازار آزاد حدود 49 هزار و 700 تومان` به فروش رسید.

نگاهی به روند قیمت آهن آلات
قیمت میلگرد روز و قیمت میلگرد ساده روز گذشته در عمده مبادی فروش ثابت اعلام شد اما در برخی کارخانه‌ها بین 100 تا 300 تومان افزایش قیمت مشاهده شد.

در بازار میلگرد، برخی مبادی همانند قیمت میلگرد ابرکوه که طی دو روز گذشته به انتظار نتیجه معاملات شمش در بورس کالا که کمی افزایش یافتند، تاحدودی عقب‌نشینی کردند.

قیمت روز نبشی، قیمت ناودانی، قیمت سپری در عمده مبادیفروش ثابت اعلام شد اما قیمت نبشی اشتهارد و نبشی جاوید بناب بین 100 تا 200 تومان افزایش داشت آما قیمت نبشی ناب تبریز همچنان ثابت و بدون تغییر عرضه شد.

قیمت قوطی آهن، قیمت پروفیل مبلی، قیمت پروفیل در و پنجره و سایر پروفیل‌ها عمدتا ثابت اعلام شدند اما قیمت قوطی تولید شده از ورق ضخامت ۲ میلیمتر مبارکه در اغلب کارخانجات پر فروش در هر کیلو حدود 300` تا 500 تومان افزایش داشت.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی