فولاد مبارکه امسال ۲۰ محصول جدید را روانه بازار کرد.

0
(0)

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه: امسال فولاد مبارکه ۲۰ محصول جدید را روانه بازار کرد که ورق‌های زنگ‌نزن، الکتریکی و… از این جمله است.
طیب نیا تصریح کرد: محصولی که تولید شده، فولاد زنگ‌نزن با عرض ۱۰۰۰ میلی متر است که این اتفاق بدون حضور کارشناسان خارجی رقم خورده و این در حالی است که کمتر از ۱۰ کشور در دنیا این ورق را تولید می‌کند که این کار با ابداعاتی که همکاران ما در فولاد مبارکه انجام شده توانسته‌اند این کار بزرگ را انجام دهند. امیدواریم در آینده با تولید گریدهای دیگر نیاز کشور را در این زمینه کامل کنیم.
در کشورهای توسعه یافته به ازای هر نفر حدود ۱۵ کیلوگرم را استفاده می‌کنند و امیدواریم با تولید انبوه این محصول بتوانیم در سال‌های آینده ۲۰۰هزار تن از این محصول را تولید کنیم تا نیاز کشور در این زمینه تأمین شود.
فولاد مبارکه بیش از ۱۰۰هزار قطعه، تجهیز و ماده را بومی‌سازی نموده که با تولید این میزان، فولاد مبارکه بیش از ۹۰ درصد به خودکفایی رسیده است. هم در حوزه محصولات، هم درحوزه‌های دیگر با سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه بر روی دانش‌بنیان‌ها، اصفهان به قطب زیست‌بوم فناوری و نوآوری تبدیل شود.
فولاد مبارکه بیش از ۱۰۰۰ نفر را تا پایان سال به استخدام شرکت در آورده و در زمینه دانش‌بنیان ۲۰۰۰نفر و در زمینه مشاغل دیگر ۷۰۰۰نفر به کارگیری می‌کند تا در این زمینه نیز مسئولیت‌های اجتماعی خود را انجام دهد.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی