مشارکت شرکت ها در تامین مالی شرکت کگل برای افزایش سرمایه.

0
(0)

ایمان عتیقی، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بیان کرد: «کگل» افزایش سرمایه از 20 هزار میلیارد تومان به 36 هزار میلیارد تومان را درخواست داده است و بخش عمده‌ای از این افزایش سرمایه در شرکت‌های زیرمجموعه، مشارکت این شرکت‌ها و تامین مالی لازم جهت خرید سنگ است.

شرکت معدنی و صنعتی گل‌‎گهر در چند بخش مختلف همچون گهر انرژی، توسعه آهن و فولاد گل‌گهر، آب خلیج فارس، شرکت سرمایه‌گذاری گل‌گهر، کاوند نهان زمین، ستاره سیمین هرمز که با مشارکت فولاد مبارکه در بندر عباس به فعالیت می‌پردازد، نیز افزایش سرمایه خواهد داشت.
ایمان عتیقی گفت: میزان تولید آهن اسفنجی در شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر به چهار میلیون و 600 هزار تن در سال 1402 خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر اشاره به بحث زیرساخت ها و حمل ریل جاده ها کرد و گفت: خوشبختانه در زیرمجموعه این موضوع امروز در دستور کار قرار گرفته است.
شرکت گهرزمین در حال حاضر 5 میلیون تن گندله تولید می‌کند که در سال 1405 به 7.5 میلیون تن تولید گندله خواهد رسید.
ایمان عتیقی در پایان صحبت‌های خود ضمن اظهار امیداری، گفت: امیدواریم در سال 1403 تمام برنامه‌های شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در بخش فولادسازی عملیاتی شود، به طوری که شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سال 1402 افزایش تولید خواهد داشت که تنها هدف گل‌گهر نیست و تولید آهن اسفنجی در شرکت‌های زیرمجموعه رقم خواهد خورد.
در پایان مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سهامداران این شرکت با افزایش سرمایه 20 میلیارد تومان و رسیدن آن به 33 هزار میلیارد تومان موافقت کردند.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی