جزئیات داخلی‌سازی انواع ترانسفورهای موردنیاز صنعت فولاد و فروآلیاژ/ ساخت بزرگ‌ترین ترانسفورماتور کوره کشور

0
(0)

⬅️مدیرعامل شرکت‌ ترانسفورماتور کوره آریا تشریح کرد:

💥جزئیات داخلی‌سازی انواع ترانسفورهای موردنیاز صنعت فولاد و فروآلیاژ/ ساخت بزرگ‌ترین ترانسفورماتور کوره کشور

🔻دانیال گرزین مدیرعامل شرکت‌ ترانسفورماتور کوره آریا در گفت‌وگو با چیلان توانمندی‌های این شرکت و مزیت‌های رقابتی محصولات تولیدی توسط آن را تشریح کرد. شرکت ترانسفورماتور کوره آریا با هدف انتقال دانش فنی و ارائه خدمات از قبیل طراحی، ساخت، تست و سرویس انواع ترانسفورماتورهای مورد نیاز صنایع فولاد، فروآلیاژ و غیره تأسیس شده است. به کمک تجهیزات و زیرساخت‌های موجود در گروه صنعتی آریاترانسفو و انتقال تکنولوژی از مرجع اصلی اروپایی، شرکت ترانسفورماتور کوره آریا توانایی ساخت انواع ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی EAF و LF و انواع دیگر ترانسفورماتورهای صنعتی جریان بالا تا 360MVA و 140kA را دارد.

🔻گفتنی است اولین همایش تخصصی ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی توسط شرکت ترانسفورماتور کوره آریا و با همکاری شرکت CEM INDUSTRIAL TRANSFORMERS ایتالیا و گروه رسانه‌های تخصصی چیلان، با هدف آموزش موارد مورد نیاز دست‌اندرکاران فنی و بازرگانی این حوزه در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

🔻دانیال گرزین در گفت‌وگو با چیلان تصریح کرد: با وجود گذشت زمان کوتاه از ورود شرکت ترانسفورماتور کوره آریا به حوزه تخصصی ترانسفورماتورهای کوره استقبال بسیار خوبی از طرف شرکت‌های فولادی بزرگ کشور صورت گرفته است. از جمله می‌توان به عقد قرارداد ساخت بزرگترین ترانسفورماتور کوره کشور با توان ۲۱۰MVA و همچنین تامین سیم‌پیچ‌های ترانسفورماتورهای موجود چندی از شرکت‌های بزرگ فولادی که با توجه به دسترسی این شرکت به دانش متخصصین اروپایی بدون نیاز به مهندسی معکوس انجام شده است، اشاره نمود.

🔻وی افزود: در کنار محصولات و خدمات فوق تعدادی از شرکت‌های فولادسازی از خدمات مشاوره این شرکت به منظور بهینه‌سازی و تغییر طراحی ترانسفورماتورهای موجود خود بهره برده‌اند.

🔻وی با ارائه جزئیات بیشتر گفت: در سالهای گذشته عمده ترانسفورماتورهای کوره بزرگ کشور از کشورهای اروپایی مخصوصا ایتالیا تامین شده اند. لذا با توجه به سابقه مناسب، اعتماد و استقبال بهره‌برداران صنعت فولاد و به منظور دسترسی صنایع فولاد کشور به متخصصین با تجریه، شرکت ترانسفورماتور کوره آریا اقدام به انتقال دانش فنی ساخت این ترانسفورماتورها از متخصصین و طراحان با تجربه در شرکت‌های با سابقه تخصصی ساخت ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی از طریق شرکت CEM Industrial Transformers نمود.

0 / 5. 0

نظرتان راجع به این نوشته

شاید این نوشته نیز مورد علاقه شما باشد

دیدگاه کاربران در رابطه با
بررسی روش‌های نوین بازیافت ضایعات آهنی